ZOE KIDS

Jako kościół inwestujemy w życie rodzinne. Nasz team Zoe Kids uwielbia dzieci i jest zaszczycony, mogąc im służyć. Dokładamy wszelkich starań, by mówić o Jezusie w sposób przystępny i interesujący dla dzieci. W trakcie naszych niedzielnych spotkań zapewniamy dzieciom dostosowane do ich wieku zajęcia, które zawierają muzykę, zajęcia plastyczne oraz naukę Biblii w bezpiecznym otoczeniu i pod stałą opieką. Nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać i służyć Twoim dzieciom!

 

SISTERHOOD

Sisterhood to grupa kobiet w różnym wieku , które spotykają się, by budować przyjaźnie i wspierać się we wszystkim, co robią. Nasze serce jest oddane temu, by pokazywać prawdziwą wartość kobiet. Naszą misją jest zgromadzić kobiety, które rozpoznają i wierzą w swój potencjał. Chcemy inspirować kobiety do wiary w to, że ich wkład może mieć i ma ogromne znaczenie. Przygodą naszego życia jest czynienie świata lepszym. Naszym pragnieniem jest kochać Boga, służyć Jego dzieciom i uczynić Jego imię sławnym na całym świecie.

 
 
 

TEAM KREATYWNY

Nasz Team Kreatywny obejmuje wiele obszarów, nie tylko muzyków i wokalistów, ale również produkcję, zdjęcia, film, operatorów, artystów, pisarzy, dekoratorów, obsługę sceny, projektantów oraz zwykłych ludzi, którzy zdecydowali się razem kroczyć ścieżką zwaną życiem.

Mamy pasję do tego, by działać wspólnie, służąc Bogu i budując Jego kościół w duchu pionierstwa, używając w twórczy sposób zdolności, którymi Bóg nas obdarzył.

 

YOUNG AND FREE

Young and Free jest młodzieżową służbą kościoła Zoe. Poprzez grupy Zoe nasza młodzież spotyka się co dwa tygodnie. Zachęcamy oraz wspieramy młodych ludzi, żeby przez swoje życie wywierali wpływ i zmieniali otoczenie. Naszą pasją jest to, by młodzi ludzie rozumieli serce i wizję lokalnego kościoła oraz znaleźli miejsce, które mogą nazwać domem i w którym mogą być po prostu sobą.