Nick-and-Chris_Note.jpg
 
 

CHRISTINE CAINE
Założycielka

Christine – zakochana w Jezusie, żona Nicka i mama dwóch córek, Catie i Sophie. Podróżuje po całej kuli ziemskiej dzieląc się dobrą nowiną i będąc głosem sprawiedliwości. Miłośniczka dobrego cappuccino.  Chrisitine znana jest z tego, że mówi zbyt dużo i zbyt szybko, spisując przy tym wszystko ma papier. Jest autorką pięciu książek, między innymi ‘Undaunted’ i najnowszej ‘UNSTOPPABLE: Running the Race You Were Born to Win.’ Razem z mężem Nickiem założyła organizację A21, która działa na rzecz walki z niewolnictwem w XXI wieku na całym świecie. Pragnieniem Christine jest wyzwolić tych, którzy znajdują się w niewoli zarówno fizycznej jak i duchowej, łączy te działania ze swoim największym celem: budowaniem kościoła.

NICK CAINE
Założyciel

Razem ze swoją żoną Christine, Nick wspiera rozwój kościołów, szkoli liderów i przyczynia się do szerzenia miłości Jezusa Chrystusa. Jako pastor i lider służby Equip & Empower, Nick pragnie wyposażać lokalne kościoły oraz pomagać liderom i każdemu, kto tego potrzebuje, w rozwoju osobistego potencjału, poprzez znalezienie sensu życia i inspiracji w Bogu. Nick jest również dyrektorem generalnym organizacji A21, która działa na rzecz walki z niewolnictwem w XXI wieku. Służąc w każdym zakątku świata, Nick często podróżuje, rozmawia przez telefon lub spędza czas z trzema najbliższymi mu osobami, będącymi miłością jego życia: Christine i córkami Catherine i Sophią..

 
 

 
 

SZYMON & KINGA KMIECIK
Pastorzy

Kinga i Szymon są pastorami kościoła Zoe w Warszawie. Poznali się w 2004 roku na obozie chrześcijańskim, a w 2007 wzięli ślub. Przez wiele lat byli zaangażowani w budowanie lokalnego kościoła, w którym dorastali. Rok 2012 spędzili w Hillsong College w Kijowie, aby uczyć się i przygotować do założenia kościoła w Warszawie. Obydwoje kochają życie, ludzi i Boga, są przy tym pełni pasji dla Jego kościoła. Pragną widzieć, jak ludzie odnajdują nadzieję w Jezusie i odkrywają swój potencjał oraz swoje przeznaczenie.  Są rodzicami Very i Davida Ziona.