SPOTKANIA DLA NOWYCH OSÓB 

Jeśli jesteś nowy w kościele, to zapraszamy Cię serdecznie na „Spotkanie dla nowych osób”, które organizujemy raz na dwa miesiące. W ten sposób możesz poznać osobiście liderów i ludzi z naszego kościoła oraz dowiedzieć się więcej o naszym sercu, wizji i wartościach. Chcemy też podzielić się z Tobą naszą historią i ekscytującymi planami na przyszłość.

 
 
 

 
 
 

KURS DISCOVERY

Kurs Discovery jest przeznaczony dla świeżo upieczonych chrześcijan, a także dla tych, którzy szukają Boga oraz dla tych, którzy chcą do Niego wrócić. Ten kurs pozwoli Ci odkryć podstawy wiary w Jezusa, poznać wspaniałych ludzi oraz lepiej zrozumieć to, kim jest Jezus i jaki ma plan dla Twojego życia.

 
 
 

 
 
 

CHRZEST

Jeśli podjąłeś niedawno decyzję, by iść za Jezusem, to chrzest jest kolejnym wspaniałym krokiem na Twojej drodze wiary.

Chrzest to publiczna deklaracja świadcząca o decyzji, którą podjąłeś w swoim sercu – decyzji o poddaniu się Chrystusowi. Chrzest potwierdza, że Bóg Cię zbawił, jest wierny i będzie kontynuował to, co rozpoczął w Twoim życiu.

 
 

 
 

DOŁĄCZ DO GRUPY ZOE

Grupy Zoe to bijące serce naszego kościoła. Raz na dwa tygodnie spotykamy się po domach w całym mieście. Grupy to fantastyczny sposób na poznawanie nowych ludzi, budowanie głębokich relacji, uczenie się od siebie nawzajem oraz dzielenie się z innymi naszymi doświadczeniami z życia z Bogiem.

 
 
 

 
 
 

DOŁĄCZ DO TEAMU

Wolontariat to świetny sposób, by jednocześnie tworzyć przyjaźnie i w praktyczny sposób budować kościół. Razem możemy sprawić, żeby niedzielne spotkania były wspaniałym przeżyci-em dla każdej osoby, która się na nich znajdzie. 

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do teamu, zgłoś się do jednego z naszych liderów. Pomożemy Ci znaleźć służbę, w której się dobrze odnajdziesz.